Тернопіль:

booked.net

Курс НБУ

Курс НБУ

Бабуся билась з мамою за онучку: у Тернополі жінка хотіла хотіла вбити дітей

Удіти_10.jpg Тернополі жінка намагалась вбити своїх маленьких дітей. Її мати кинулась на порятунок онуків. 

Про це повідомляє ОВІД. 

Поспішала на автобус але на одну хвилину повернулася до квартири, каже пані Ірина. Бабуся 4-річної Віки та 5-річного Степанка каже – дивом затирмалась вдома. Жінка вже була біля дверей, як вибіг онук з криками “мама Віку душить".

Коли 63-річна жінка вскочила до кімнати то побачила що її донька Надія натягнула внучці на голову пакет і пробує задушити. Почала видирати Віку з маминих обіймів, але та пручалася: відштовхнула стареньку і схопила 4-річну дівчинку за ногу. 

“Друся, відбираю, а вона за ногу і до землі! Степанко перед тим грався в кімнаті і згорнув коврик. На щастя головою Віка вдарилася об згорнутий килим. Якби не той коврик дитині був би хандик” – каже пані Ірина.

Бабуся з онуком ніяк не могла видерти дівчинку від розлюченої матері. Тоді Степанко вискочив на сходову клітку і почав гукати допомоги. Першою волання дитини почула сусідка пані Марія. Жінка в піжамі вбігла до квартири і оторопіла. Довкола розкиданий одяг, взуття, а на ліжку боролися бабуся з матір’ю.

На 4-річну Віку Надія не лише наділа на голову пакет, а й сіла зверху і затисла ногами. Сусідка взялась визволяти дитину та материні обійми були міцні – жінка не відпускала доньку. “Коли розстисли ноги то та дитина впала. Вона була з пакетом на голові! Коли вона падала то пакет з неї зісковзнув і як Віка впала то я подумала що вона не жива. Мені стало не добре” – пригадує пані Марія. Та Надія схопила 5-річного Степанка і почала гамселити його. Пані Марія вибігла на сходи і почала гукати допомоги. Збіглися інші сусіди і лише гуртом змогли визволити з квартири дітей.

Віка була без свідомості. Її поклали на курточку і викликали поліцію та швидку. Сусіди почали обливати водою непритомну Віку і дівчинка почала подавати озанки життя. Наряд патрульноїполіії приїхав за 6-ть хвилин. Копи на руках винесли дівчнику на вулицю розпочали реанімаційні заходи. За кілька хвилин прибула швидка і дитину передали медикам.

“Надя все ще залишалася в квартирі і погрожувала ввімкнути газ і взірвати помешкання” – пригадують очевидці.

Степанка і Вікторію доправили до Тернопільської обласної дитячої лікарні. Дівчинку шпиталізували до реанімації, а хлопчик із забоями опинився в хірургії. Тим часом інша бригада медиків забрала маму дітей. Лікарі розповідають, що дівчинку швидко повернули до свідомості та майже добу вона не могла вимовити ні слова. Коли ж заговорила, то попросилася до Степанка і бабусі

Після кількох днів у лікарні на прохання пані Ірини дітей виписали додому під нагляд бабусі. Мама ж дітей зараз під наглядом інших лікарів. Родичі розповідають, що жінка не пам’ятає того, що сталося. Від висновку психіатрів щодо осудності Надії буде залежати і розслідування поліцейських. За цим фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею “Замах на вбивство”.

Паралельно соціальні служби Тернополя вивчають ситуацію і вирішують, де і з ким в подальшому будуть жити діти. Варто додати, що за свідченням соціальних служб до цього випадку жодних зауважень щодо виховання малюків у сім’ї не було.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями: 

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com