Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

sudНовини Тернополя: Тернопільський міськрайонний суд визнав винними та заочно засудив до 15 років позбавлення волі 2 жителів Луганщини, працівників митниці на тимчасово окупованій території України за колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Також засуджених на 15 років позбавлять права обіймати посади в правоохоронних органах України та в органах державної влади й конфіскують в дохід держави усе належне їм майно.

ДТП поліція07Новини Тернопільщини: До співробітників Козівського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки одного із сіл громади про те, що невідома особа викрала з її будинку 4 000 гривень та банківські картки.

злодій01Новини Тернополя: Крадіжку майна задокументували працівники Тернопільського районного управління поліції. Про те, що невідомий зловмисник викрав з магазину три повербанки на суму понад 2 000 гривень, поліцейським повідомив працівник закладу.

шахрайНовини Тернопільщини:Про ймовірне шахрайство із заявою до Кременецького райвідділу поліції звернувся житель Почаєва. Чоловік розповів, що через власну безпечність перевів незнайомцям 13200 гривень. 

Сторінка 1 із 209

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com