Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

100_дронів_Надал.jpg27 лютого 2024 року міська рада Тернополя передала на фронт для наших військових чергову партію з 100 FPV-дронів у комплекті. Ударні дрони отримали Герої, які ведуть бойові дії на передовій. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надал_допомога_армії_від_Тернополя.pngПродовжує працювати фронтова пошта, створена міською радою Тернополя. 17 лютого на передову вирушили волонтери «Допомогаи армії від Тернополя». Вони везуть на Харківщину та Донеччину передачі від тернополян. Також нашим Героям-захисникам довантажили продукти харчування, дрони та маскувальні сітки. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надал_розвідувальні_дрони.jpg15 лютого міський голова Сергій Надал передав чергову партію дронів для наших Героїв-захисників. Три розвідувальні квадрокоптери DJI Mavic 3 допоможуть знищувати московських окупантів на передовій. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Освітяни_Тернополя_передають_авто.jpg9 лютого Тернопіль передав для потреб третьої штурмової бригади («АЗОВ») рефрижератор та пальне. Кошти на придбання цього вантажного автомобіля збирали тернопільські освітяни: керівники шкіл та садочків, вчителі, вихователі, школярі та батьки.

Надал_передача_ноутбуків_ЗСУ.jpgМерія Тернополя отримує багато запитів від військових, які потребують сучасну комп’ютерну техніку супутнє обладнання. Тому міська рада Тернополя закупила та відправила на фронт чергову партію ноутбуків та багатофункціональних пристроїв, які будуть допомагати нашим Героям нищити московського окупанта. Загалом, за декілька днів передано техніки на майже 1 млн 300 тис грн.

Дрони_від_ТМР_десантникам.pngЩотижня на передову вирушають десятки квадрокоптерів. Всі поставки виконують під конкретні запити командирів бойових частин. Так 29 грудня Тернопіль передав на передову ще 35 квадрокоптерів та зарядні станції на понад 6,1 млн гривень. Перед тим, 28 грудня, на передову відправили 5 дронів. А 24-25, коли міський голова Тернополя Сергій Надал особисто відвідував наших Героїв на передовій, нашим захисникам було передано 17 дронів. Таким чином, за передноворічний тиждень, Тернопіль передав на фронт 57 квадрокоптерів різних типів.

Надал_на_передовій_23.12.jpgЗахисники отримали дрони та вантажівку

На Різдвяні свята міський голова Тернополя Сергій Надал поїхав на передову до наших захисників та захисниць. Мер зустрівся бійцями, привітав військових зі святами та вручив нашим Героям квадрокоптери та вантажний автомобіль.

НКомплекси_ЗСУ_ТМР.pngа фронт вирушають волонтери «Допомога армії від Тернополя»

Мерія Тернополя працює за принципом: «дрони для ЗСУ в пріоритеті». Тому мерія максимально зосереджує ресурси саме для закупівлі на передачі на фронт дронів. Але й виконує інші запити наших захисників та захисниць. На запити командирів військових частин, Тернопільська міська рада закупила та передала квадрокоптери, відстежувальні комплекси ППО та інше обладнання на загальну суму 5 543 363 грн. 

Надал_передача_спецпідрозділу_ЗСУ.jpgНаше місто передало бійцям три квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro та дві виносних антени Avenge

13 грудня з Тернополя для військовослужбовців спеціального підрозділу Збройних сил України, які працюють з безпілотними літальними апаратами, передали три квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro та дві виносних антени для підсилення сигналу Avenge. Також з цим спецпідрозділом був підписаний Меморандум про співпрацю.

Сторінка 1 із 8

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com