Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

795A0194.JPGСоціологічною групою «Рейтинг» в квітні-травні 2024 року на замовлення IRI (Міжнародного республіканського інституту (США) проведено соціологічне муніципальне опитування. За результатами опитування Тернопіль визнано найбезпечнішим та найбільш екологічним містом України. Також Тернопіль увійшов у ТОП-3 за якістю послуг.

Надал_Феціца_антени.jpg03 червня передав від Тернопільської міської ради 18 розвіддронів та спецкомплекси. Спеціальну техніку прийняли волонтерка Христина Феціца. Вона передасть бійцям Сил Спеціальних операцій тринадцять Мавік 3, п’ять Мавік 3Т та 5 спеціальних антенних комплексів, які посилюють дальність польотів наших дронів. Вони летять довше, на більшу відстань. Про це заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надал_дрони_тероборона.jpgСьогодні передаємо «бойові пташки» для наших тероборонівців Тернопільщини, які сьогодні на передовій захищають Україну. П’ять DJI Mavic 3 та три квадрокоптери DJI Mavic Termal. Ці дрони допоможуть нашим Героям ще ефективніше нищити ворога як вдень так і вночі. Дякую всім платникам податків нашого міста. Завдяки Вам, мерія допомагає фронту. Слава Україні!, - заявив Сергій Надал.

Надал_дрон_егера.jpgПередали ще 15 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro для наших Героїв з 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ. Також мерія продовжує закуповувати ще сотні дронів для наших військових. Про це заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надал_Великодень_ЗСУ.jpeg.pngПередали на передовій нашим Героям-захисникам необхідну техніку та обладнання. Також паски та різноманітні великодні смаколики, які своїми руками зробили тернопільські дітки. Наші воїни відчули на фронті радість Христового Воскресіння. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

УПисанка_Захиснику.png Тернополі відбулася акція «Писанка Захиснику». Дітки та колективи освітніх закладів підготували великодні гостинці для військових, які на передову відвезли наші волонтери. Діткии створили для наших Героїв-захисників справжній великодній настрій. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надал_особиста_допомога_ЗСУ.jpgНа днях мер Тернополя Сергій Надала передав бійцям 16-го окремого батальйону генератор та "Старлінк" з особистих коштів. За словами міського голови, техніка була закуплена на замовлення бійців.

Дрони_від_ТМР1.pngБійці 55 батальйону знищують московських окупантів за допомогою бомбардувальних дронів, які закуплені мерією Тернополя. На відео, яке розмістив у соцмережах міський голова Сергій Надал, український дрон скидає боєприпас та знищує ворога.

Сторінка 1 із 10

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com