Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

У Тернополі продавця алкоголю оштрафували на 85 тисяч грн

sudНовини Тернополя: У Тернополі жінка в кіоску продавала фальсифікований алкоголь. За це її оштрафували на 85 тис. грн. 

Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду, пишуть Тернопільські події

За даними суду, жінка не будучи зареєстрованою суб`єктом підприємницької діяльності, не маючи ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями на початку квітня 2023 року (встановити більш точну дату та час в ході слідства не виявилося можливим) в невстановленому досудовим розслідуванням місці та часі, придбала у невстановлених слідством осіб, 5 скляних пляшок незаконно виготовлених алкогольних напоїв (водно-спиртової суміші під виглядом горілки) об`ємом 0.5 л кожна, з наклеєними етикетками горілки, із написом «Medoff», які зберігала з метою збуту.

Також, продовжуючи свої злочинні дії, направлені на незаконний збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, жінка не будучи зареєстрованою суб`єктом підприємницької діяльності, не маючи ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, в торговому кіоску з корисливих мотивів, всупереч ст.ст. 2, 14, 15 Закону 16481/95-ВР, 28.04.2023 збула горілку марки «Medoff» в кількості 5 пляшок, об`ємом 0,5 л. на суму 350 гривень.

Суд визнав жінку винною та оштрафував на 85 тис. грн. Фальшивий алкоголь знищать. 

Більше новин Тернополя читайте: 

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com