Тернопіль:

booked.net

Курс НБУ

Курс НБУ

У Тернопільській області коханці пограбували чоловіка: всі гроші програли на автоматах

picture2 kurs valjut dolla 366620 p0У Борщівському районі Тернопільської області подружжя та брат пограбували потерпілого. Інцидент стався під час розпиття алкоголю. 

Про це повідомляють "Тернопільські події" з посиланнями на рішення Борщівського районного суду. 

В судовому засіданні перший підозрюваний вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, погодився з усіма доказами, зібраними в справі в ході досудового слідства, які підтверджують його вину згідно пред`явленого обвинувачення і пояснив, що в період з 20.00 год. по 22.00 год. 15 грудня 2020 року він перебував в житловій квартирі потерпілого, де розпивали спиртне з ним, його братом та з своєю співжителькою.

Коли вже збиралися до додому він забрав з столу телефон потерпілого марки «NOMI». На вулиці співмешканка сказала, що забрала з столу платіжну картку «Приватбанк» яка належить потерпілому.

16 грудня 2021 року зранку вони домовилися з півмешканкою про зняття коштів з даного рахунку і вона передала йому картку. До них прийшов брат потерпілого, який повідомив, що не знайшов братової банківської карточки, однак він знає код і вони разом пішли до банкомату де брат потерпілого без карточки зняв гроші, а він дізнався пін-код.

Разом з братом потерпілого вони вживали спиртне, а біля обіду він поїхав в м. Хотин Чернівецької області, де з банківського рахунку потерпілого з допомогою викраденої картки зняв 20 тисяч грн. Повернувся в смт. Мельниця - Подільська і разом з півмешканкою поїхали в м. Камянець-Подільський, де витратили всі гроші на свої потреби та програли на ігрових автоматах. Повернулися додому і він заснув, а співмешканка пізніше розповіла, що вона поверталася в м. Камянець-Подільський, де ще знімала гроші з рахунку та програла їх. Картку він спалив, так як там залишалося десь біля 200 грн.

Співмешканка обвинуваченого розповіла, що коли вони повернулися додому і коханець заснув, а вона з подругою знову поїхала в м. Камянець-Подільський, де зняла з рахунку потерпілого спочатку 5000 грн, а потім 3600 грн, які також програла на автоматах.

Суд покарав чоловіка до 3 років обмежання волі, а його співмешканку до 1 року умовно. 

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com