Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

Чемпіонат Європи з боксу: спортсменка з Тернопільщини завоювала бронзу

207628043_281217990458247_5280793578140177884_n.jpgУпродовж 17-24 червня 2021 року у місті Розето-дельї-Альбруцці (Італія) проходила перша континентальна подія цього року - Чемпіонат Європи з боксу серед жінок та чоловіків до 22 років - (EUBC U22 European Boxing Championships 2021, ITALIA).

Про це повідомляють Тернополяни.

Збірна України U-22 завоювала на цих змаганнях 11 медалей, серед них 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових.

Відзначимо, що за загальною кількістю нагород українці посіли друге місце на цьому престижному турнірі, а за кількістю очок - третє місце.

Честь Тернопільської області у складі збірної України на континентальній першості в Італії відстоювала - Олеся Крисюк.

Дівчина є Чемпіонкою України до 22-ох років та є вихованкою боксерського клубу «Шкіряна Рукавичка».

Представляє Школу Вищої Спортивної Майстерності (ШВСМ).

Олеся , змагаючись за медалі найвищого ґатунку , за вихід у фінал в напруженому півфінальному поєдинку у ваговій категорії 81 кг роздільним рішенням суддів , поступилася представниці Румунії та посіла третє місце Чемпіонату Європи до 22-ох років з боксу .