Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

У Чорткові замість історичної пам'ятки може з'явитись багатоповерхівка

434067445_747199210890974_4692858450772883309_n.jpgНовини Чорткова: У Чорткові забудовники планують знести історичну споруду та побудувати на її місці житловий будинок. 

Про це пише спільнота КП "Тернопільоблвідкат". 

В час коли російський окупант знищує до тла наші міста, тернопільські бізнесмени-забудовники теж вирішили не стояти осторонь та знищити архітектурну пам'ятку у м.Чортків. А навіщо берегти історію, якщо можна добре на ній заробити. Бізнесмени взялись за пам’ятку місцевого значення, а саме Млин (мур.) кін. XIX ст. вул. Млинарська, 14.

"За будівництвом стоїть Качмарський Ігор Володимирович - співвласник ТОВ ПРЕСТИЖБУД ТЕРНОПІЛЬ (https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/43370679/ ). По сумісництву кандидат до Тернопільської обласної ради від ПП «За Майбутнє». Його будівельним партнером є депутат Тернопільської обласної ради від ПП «За Майбутнє» - Лебонтов Святослав Володимирович. Ми не могли упустити той факт, що згідно даних https:/opendatabot.ua/c/40467597 бізнес партнерами Святослава Лебонтова є сім’я в.о. голови Тернопільської обласної ради Володимира Болєщука, це стосується ТОВ «ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ ПІЩИНКА» (яка у свою чергу згадана у декларації В.Болєщука) Тут можемо побачити, що видаленим співвласником є сам Володимир, а на заміну йому з часткою у 25%(750 000 грн) стала його дружина - Болєщук Оксана Ярославівна", - йдеться у матеріалі. 

Висновок напрошується сам: дуже зручно коли в бізнесі є політична підтримка «зверху», тим паче якщо вас поєднує не лише дружба, партія, а й інші спільні бізнес проєкти. На сайті Ріа вже відкрито продаж квартир у ЖК «Баварія», забудовником якого вказано ТОВ «ПРЕСТИЖБУД ТЕРНОПІЛЬ». Виникає питання, якими документами та нормативними актами керуються ці «будівельники» і який стосунок до цього має місцева влада?

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com