Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

Якими іграшками прикрасять головну ялинку Тернополя: фото

igrashki-29112023-3.jpgНовини Тернополя: В Українському Домі відбулася виставка робіт учасників новорічного-різдвяного конкурсу у номінації «Найкреативніша ялинкова прикраса». За результатами виставки буде визначено переможців, роботи яких прикрасять головну зелену красуню нашого міста.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді. 

Долучитись до цього конкурсу могли усі охочі тернополяни, виготовивши новорічні  іграшки автентичного та патріотичного спрямування.

«Цьогоріч ми отримали дуже велику кількість робіт, а саме – 260 новорічних прикрас ручної роботи. Усі декоративні вироби дуже цікаві та зроблені власними руками вихованців садочків та шкіл, представників закладів культури. Долучились до створення прикрас і внутрішньо переміщені особи, зокрема, центри «Я-Маріуполь» та «Я-Луганщина», – розповідає начальник управління культури і мистецтв міської ради Світлана Козелко. – Роботи оцінюватимуть за оригінальність та креативність. Основною умовою конкурсу було те, щоб ялинкова прикраса була розміром не менше 30 см висотою та виготовлена з матеріалів, які матимуть естетичний вигляд при будь-яких погодних умовах (сніг, дощ)».igrashki-29112023-2.jpg

Світлана Козелко додає, комісія обиратиме переможців згідно з усіма критеріями, які було заявлені в умовах конкурсу. А переможці конкурсу будуть нагороджені подякою міського голови та грошовою винагородою.

Більше новин Тернополя:

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com