Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

У Тернопільській області покарають рибалок, які незаконно ловили рибу

Близько сто п'ятдесяти рибин, сітки та саморобний дерев'яний човен - усе це вилучили правоохоронці в жителя Заліщицької ОТГ. Його разом з сусідом на річці Серет о 8 ранку 29 квітня виявили працівники поліції спільно з рибоохоронним патрулем.
 
Про це повідомили в Нацполіції Тернопільської області.
 
Улов браконьєрів - 134 плітки, 8 окунів, 2 звичайних судака, 2 ляща та одна верховодка. За попередньою інформацією, сума збитків - майже 13 тисяч гривень. Коли чоловіки помітили людей у формі, почали тікати. Проте одному це не вдалося. Його піймали. Тридцятилітній чоловік у скоєному зізнався. Місцеперебування його колеги встановлюється.
 
 
Навіть попри те, що серед улову немає червонокнижних рибин, чоловікам доведеться відповідати за скоєне згідно статті 249 частина 1 ККУ - незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом.
 
 
Причина - нерест. 1 квітня 2021 року в 22 областях України розпочалася нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.  У цей час дозволяється виключно любительське рибальство. Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях.

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com