Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

У Тернополі хочуть перейменувати вулицю Пушкіна: нова назва

10045 1Новини Тернополя: У Тернополі вулицю Пушкіна хочуть перейменувати на Захисників України. 

Про це повідомили у Тернопільській міській раді. 

На честь усіх Захисників України. Адже ця вулиця є однією з найбільших вулиць у Тернополі, що, станом на сьогодні, пропонується до перейменування.

Відкритий воєнний напад росії на Україну початий о 3:40 24 лютого 2022 року. Президент рф в.путін оголосив про «спеціальну воєнну операцію» з метою нібито «демілітаризації та денацифікації України».

Уже за кілька хвилин почалися ракетні удари по всій території України, у тому числі неподалік від Києва. Російські війська вдерлися до України поблизу Харкова, Херсона, Чернігова, Сум, увійшовши з Росії, Білорусі й тимчасово окупованого Росією Криму. Разом з Росією війну проти України фактично веде Білорусь: із прикордонних районів завдають ракетних ударів по території України, здійснюють вильоти бойової авіації для завдання ракетно-бомбових ударів по території України, відбувається передислокація війська та його забезпечення. Вторгнення є частиною російсько-української війни, розв'язаної Росією 2014 року.

Російське вторгнення наразилося на жорсткий опір, його лінії постачання стали вразливі, а українська армія спрацювала краще, ніж передбачалося, бойовий дух українців лишається високий. Завдяки спротиву української армії та сил самооборони вже в перші дні агресії російська армія зазнала значних втрат у живій силі та техніці. Бойовий дух захисників і національна ідентичність українців лише зміцнилися на тлі невдач окупантів.

Наш обов’язок – зупинити їх. Щоб вижити. Щоб вижили наші сім’ї. Щоб вижила Україна. Щоб вижила Європа і Світ.

Де можна підтримати перейменування або залишити коментар? Залишити коментар щодо перейменування цієї вулиці можуть повнолітні громадяни України, зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади, двома способами:

  • через портал «Електронні консультації та обговорення» за https://www.google.com/url?q=https://consult.e-dem.ua/npas/290?fbclid%3DIwAR2WpZzhXWnSfSj6CIfV6pjXuWkVw5589tvJlo-QMsT-UBGEVFduAorKWhM&source=gmail&ust=1654320216529000&usg=AOvVaw3Te0fYyAYeIV-D9-4NoxzO">посиланням
  • письмово через відділ звернень Тернопільської міської ради за адресою м. Тернопіль, вул. Листопадова,6 із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями:

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com