Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

ФК "Тернопіль АТО" пробився до 1/8 фіналу кубка Захисників України

a68f775 b0500a0 159091953 348732033066974 5399421622154805766 n 1 В рамках 1/16 фіналу кубка захисників України серед команд учасників АТО, на стадіоні села Великі Гаї ФК "Тернопіль АТО" приймав гостей з Житомирщини – команду "Звягель АТО".

Про це повідомляє АФТ.

Зі стартовим свистком тернополяни заволоділи ініціативою і створили два небезпечних моменти, про те реалізувати їх не змогли. Гості відповіли небезпечним ударом з метрів 23-ох, але і йому бракувало влучності. На 29-й хвилині простріл гравця тернопільської команди Михайла Габуди з лівого флангу вдало замкнув Тарас Судомир – 1:0.

Другий тайм активніше розпочали вже гості і на 52-й хвилині мали супершанс зрівняти рахунок у матчі, але фортуна була на боці нашої команди. На 62-й хвилині ФК "Тернопіль АТО" отримав право на пробиття одинадцятиметрового удару. До позначки підійшов Владислав Шевчук і впевнено його реалізував – 2:0. На 71 хвилині Михайло Габуда вдало реалізував штрафний удар, який був призначений в метрах 22-ох від воріт суперника – 3:0. На 88-й хилині гості не реалізували ще один небезпечний момент, цього разу вдало зіграв воротар тернополян Євген Шевченко. І останнє слово в матчі теж було за нашими земляками. Пройшла швидка контратака, простріл Михайла Патоїшина вдало завершив Ігор Музика – 4:0.

Отож, впевнена перемога тернопільських атовців виводить команду до 1/8 фіналу кубка. Варто зазначити, що фінальна гра кубка Захисників України відбудеться 24 серпня на стадіоні "Чорноморець" в місті Одеса.