Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

Тернополянин став срібним призером чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів

237272214_205101981596516_5010572369931329876_n.jpgНовини Тернополя: Чемпіонат України серед юніорів та юніорок, присвячний 30-й річниці Незалежності України, завершився в Чернігові. Срібним призером у супер-спринті став тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин, поступившись спортсмену з Харкова Степану Кінашу.

Про це повідомили в Тернопільській ОДА.

Ще один представник Тернопільської області Юрій Крикончук посів у цій гонці шосте місце, а його колега по команді Давид Драбик був сьомим. Хлопці є вихованцями Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту, а Віталій Мандзин – обласної школи вищої спортивної майстерності (тренер Назар Бурик). Серед юніорок тернополянка Олександра Усенко (ТОШВСМ) стала тринадцятою.

«Гонка було дуже важка. Погодні умови, дуже жарко. Дуже важко бігти. Я попав два рази, потім один промах і останній патрон теж був промах. Мені треба було останній попадати. Можливо, зі Стьопою змагався б в більшому контакті. На фініш могли би йти нога в ногу. А тут я допустив на один промах більше», – поділився враженнями із кореспондентом «Суспільне.Спорт» Віталій Мандзин.

Додамо, що програма чемпіонату включала, окрім супер-спринтів, спринти, гонки переслідування та змішану естафету.

А наступними стартами для Віталія Мандзина стане літній чемпіонат світу з біатлону, який 25-29 серпня проходитиме в чеському містечку Нове Мєсто. У складі української біатлонної збірної Віталій виступатиме у змаганнях серед юніорів.