Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

У Тернополі колишньому меру вручили повістку, бо до його закладу не впустили військового

zastavnyy-rom-1.jpgНовини Тернополя: Колишній мер Тернополя Роман Заставний отримав повістку, оскільки до його закладу не впустили військового у формі. 

Про це повідомили у громадській організації "Тернопільські підсумки". 

Військкомат виписав повістку колишньому меру Тернополя Роману Заставному. Повістку виписали після звернення голови громадської організації "Тернопільські підсумки" Тараса Білана, який поскаржився до військкомату на Романа Заставного, у чий бар не пустили військового у формі.
"Декілька днів тому до закладу громадського харчування родини Заставних  (колишнього мера Тернополя) не впустили військового. Причина: не сподобався дрес-код воїна ЗСУ. Боєць був у військовій формі", - йдеться у повідомленні.

Відтак ГО "Тернопільські підсумки" скерували звернення до військкомату з проханням виписати повістки всім чоловікам родини Заставних для проходження військово-лікарської комісії та призову до ЗСУ.

Військкомат відреагував миттєво й виписав повістку, наголосили у ГО. У випадку неявки, розшуком ексмера Тернополя займеться поліція та військова прокуратура. У громадській організації пообіцяли тримати ситуацію на контролі.

Більше новин Тернополя: 

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com