Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

Спортсмен з Тернополя Захар Фірман став віце-чемпіоном України з боксу

619ded3509258214395175.jpgНовини Тернополя: смт Ворохта Івано-Франківської області відбувся Відкритий чемпіонат України з боксу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У ваговій категорії 46 кг срібним призером став тернопільський боксер Захар Фірман.

Змагаючись за медалі найвищого ґатунку, в фінальному поєдинку наш земляк поступився більш досвідченому супернику з Одеси та посів друге місце. Захар Фірман представляє Тернопільський обласний осередок ФБУ, ТОДЮСШ з літніх видів спорту та боксерський клуб «Шкіряна Рукавичка». У змаганнях взяли участь понад 200 боксерів з 21 області України, серед яких були призери та чемпіони Європи.

Готували спортсмена до змагань Заслужений тренер України Віктор Петров та Анатолій Фірман, - ідеться на сторінці ТОДЮСШ з літніх видів спорту у соцмережах.