Тернопіль:

Курс НБУ

Курс НБУ

На Тернопільщині чоловік на поминках побив свою тітку

9p sud d 850Новини Тернопільщини: У с.Мартишківці Лановецької ТГ Кременецького району чоловік на поминках за бабусею побив свою тітку. 

Про це йдеться у рішенні Кременецького районного суду. 

Свою вину у вчиненні кримінального проступку обвинувачений визнав частково і в судовому засіданні пояснив, що 07 липня 2021 року він приїхав в с.Мартишківці Лановецької ОТГ Кременецького району до помешкання свого діда, оскільки це був дев`ятий день після смерті баби. Орієнтовно о 22 годині 30 хвилин між ним та його тіткою виник словесний конфлікт. Коли вони вийшли з хати на подвір`я, то він взяв в руки стільчика і кинув його в сторону плота, можливо попавши при цьому в тітку, оскільки було темно і він нічого не бачив. Умислу на заподіяння тілесних ушкоджень він не мав.

Потерпіла ж розповіла, що підозрюваний разом зі своїм другом приїхав в с.Мартишків Лановецької ТГ Кременецького району, вони були вже випивші. Це був дев`ятий день після смерті його баби. Оскільки молодик продовжував випивати в хаті, то в неї з ним виник словесний конфлікт. В подальшому вона вийшла з хати в літню кухню і в цей момент почула, що в її сторону летить стілець, який вдарив її в плече. Стілець пролетів біля голови її дочки, яка стояла між нею та чоловіком. При призначенні міри покарання вона наполягає на найсуворішому покаранні. Її свідчення підтвердили й інші очевидці. 

Чоловіка визнали винним та присудили 80 (вісімдесят) годин громадських робіт.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями: 

Останні новини

© 2021 Тернопільські події Оперативні новини Тернополя
podiya.te.ua@gmail.com